Didim de Gayrimenkul Almanız için 8 Neden

Didim konumuyla, insanıyla, doğasıyla, sosyal projeleri ve gelişen altyapısı ile Didim dışında yaşayanların hayali olmaya devam ettiği sürece değerlenmesi de devam edecek. Çalışmak için yaşayanların değil, yaşamak için çalışanların tercihi olan Didim ’de hayat daha keyifli ve değerli.

Didim de Gayrimenkul Almanız için 8 Neden
Didim  konumuyla, insanıyla, doğasıyla, sosyal projeleri ve gelişen altyapısı ile Didim dışında yaşayanların hayali olmaya devam ettiği sürece değerlenmesi de devam edecek. Çalışmak için yaşayanların değil, yaşamak için çalışanların tercihi olan Didim ’de hayat daha keyifli ve değerli.

Didim de Uygun Fiyata Güzel Konut Alabilirsiniz

Didim’de konut fiyatları artıyor ama esasında fiyatlar hala uygun. Bodrum’da 100 m2 bir dairenin fiyatı ortalama 420.000 TL iken, bu rakam Didim ’de 210.000 TL

Didim’de Kiralar Uygun

Didim’li yatırımcı kira gelirini sevdiği için düzgün kiracıyı gördüğünde fiyatı ikinci plana atabiliyor.Didim’de 100 m2 bir dairenin ortalama kirası 650 TL iken,Bodrum’da 1500 TL.

Didim in Kira Getirisi Yüksek

Didim’de konutların ortalama geri dönüş süresi 15 yıl. Bu rakam neredeyse 7 senedir aynı; yani Didim’de konut fiyatları artarken kira getirisi de artıyor.

Temiz Havasi

Yazın artan nüfusa rağmen hava kalitesinin bozulmaması, Didim'in 'Temiz havaya sahip turizm bölgesi' özelliğini korumaktadır.

Didim de Siteler Daha Samimi

Büyük şehirlerdeki gibi 500 küsur konutluk siteler Didimde yok . Bu sayede malikler birbirlerini tanıyabiliyor, giren çıkanı biliyor ve yaşam alanlarına daha çok sahip çıkıyorlar. Bir fincan kahvenin Didim’de hala 40 yıllık hatırı var.

Didim de Çocuklar Daha Özgür ve Sağlıklı!

Didim’in güvenli olduğunun en büyük göstergesi çocukların hala sokakta oynayabilmesi. Özellikle büyükşehirlerde yaşayanlarımızın özlemini çektikleri eski çocukluk günleri Didim ’li çocuklar tarafından günümüzde hala yaşanabiliyor

Didim de Yaşlılar Daha Mutlu!

Didim emeklilik yaşına gelmiş donanımlı aileleri çekerken, diğer şehirlerde yaşam savaşı veren bir çok gencin de emeklilik hayallerini süslüyor.

Didim de Ev Aldığınızda Yazlığa Gerek Yok

Didim’in neresinden ev alırsanız alın, en fazla 15 dakika içerisinde denize girilebilecek bir yere ulaşabilirsiniz.